/polska/

Edycja sobotnia

Attached: 1481404823642.png (516x383, 40K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=MHWlIWZL8U8
nonsa.pl/wiki/Ludzki_żywot
youtube.com/watch?v=0JZxWatqvN8
poznan.uw.gov.pl/faq-pobyt/faq-swiadczenia-pieniezne-dla-posiadaczy-karty-polaka
twitter.com/SFWRedditGifs

witam brothers

Siema
Won niepolaku

elo

Wypierdalaj.

ale sie obsral

>śpij 14h z krótką przerwą
>nadal niewyspany
jak to jest

Attached: IMG_20190915_153300.jpg (1024x853, 70K)

przespanie

mam pytanie, co sie robi w sytuacji gdy np ktos nam wjedzie w dupe na drodze i nie bedziemy miec czasu czekac na policje? albo bedzie to jakies male otarcie. wiem, ze sie spisuje oswiadczenie ale jak to w praktyce wyglada? bierzecie czysta kartke i piszecie, ja "imie i nazwisko" wjechalem w dupe anonowi i tyle?

trzeba podać wszystkie dane, nr polisy oc i dane dotyczące prawa jazdy i pojazdu oraz opisać zdarzenie.

no dokladnie. Dobrze narysowac mala mapke na tej kartce, oznaczyc trase, pozycje samochodow i zrobic zdjecia.

elo wstałem

Attached: 69725977_p0.jpg (931x1315, 762K)

w necie masz gotowe oświadczenia, druknij se i miej parę przy sobie.
nie zgadzaj się, jak ktoś będzie chciał załatwić temat za parę stówek.
miałem dwa razy lekkie otarcie i za każdym razem dostałem z ubezpieczalni po 4 tysie z tłumaczeniem, ze tylko tyle, bo szkoda przekracza wartość samochodu. Za naprawę zapłaciłem może z 500 zł.
samochód kupiłem za 2 k EUR.

youtube.com/watch?v=MHWlIWZL8U8
Ech nie dadzo takiej

Macie jakieś plany na przyszły rok?
Ja planuję wynieść się na Czechy, a potem do Niemiec.

Sznur

PRZEPROWADZIC SIE DO WARSZAWY

Zawsze dzwoń i czekaj na bagiety, debilu, nieważne czyja wina i jak mała szkoda. Przyjadą, ustalą wszystko i spiszą protokół, oświadczeniem możesz sobie dupę podetrzeć.

sram

Attached: 1548013301152.png (1438x2147, 3.03M)

Problem w tym, że chciałem popracować z rok tutaj, żeby odłożyć fundusze, miałem zacząć od lipca, ale jeszcze nie znalazłem pracy.

>na Czechy
Do Czech.

Dzieki mordo za poprawke. Bede pamietal na przyszlosc.

O baza napisz kiedy to zrobimy co-opa

pojebane jest to zycie
mam nadzieje ze znajdziecie kiedys szczescie anony

co to znaczy znalezc szczescie? czuje sie szczesliwy jak dostaje wyplate
nie wiem kurwa ty chcesz caly czas byc szczesliwy?? co to w ogole za filozofia

Ja po lewej

Attached: dosłownie ja.jpg (1280x720, 172K)

uwaga anime

Attached: IMG_20190919_110354.jpg (1592x982, 104K)

jebać anime

Attached: 1537546202245.png (900x1440, 523K)

jeżeli cieszysz sie z nadejsciem kazdego kolejnego dnia to wedlug mnie jestes szczesliwy

ale to jest niemozliwe. mamy lepsze dni i gorsze dni wiec jest to psychologicznie niemozliwe

jebać ty

Attached: IMG_20190919_110217.jpg (1055x1200, 130K)

Ktoś tutaj ma jakiś poradnik do tej gry ? Gram od 20 lat i nie mogę jej przejść. nonsa.pl/wiki/Ludzki_żywot

Attached: 11-22-04-Ludzkizywotbox2.png (334x424, 237K)

psotować chuje

elo danony

status nuta = zbuszczony

ale nudy

nom

Attached: 1518475943272.jpg (500x500, 51K)

status kupy: strzelona

Attached: FB_IMG_15668899643086425.jpg (1425x635, 453K)

tak mi się nie chcę iść na siłownie anonki mówię wam

gra na dziś
1-3 gothic 3
4-6 ghost master
7-9 grindowanie nonlethal ghost w dishonored
0 kucowanie

Attached: 1542415997141.jpg (2048x1807, 349K)

eh dobra, nie ma co, pakuje się na siłkę, strzelam monsterka i jadym

Już nawet niepamiętam, kiedy ostatni raz cieszyłem się z tego, że się obudziłem.

>jadym
ale zajebało wschodnią wielkopolską

Attached: 1537449247276.png (1026x1536, 1.58M)

szkoda że Południowa Małopolska
jadym

Attached: __original_drawn_by_itame_moyashi__sample-92504470b47f9b72b25e90d4554693ad.jpg (850x1206, 261K)

co tak zdech

bo są nudy

Attached: 1562012515381.jpg (1179x1301, 221K)

nie tęczowa
nie pogańska
Wielka Polska muzłumańska

pobudziłem się. co tam rumaki?

p-prawiczkiem?!

Attached: 111.png (940x500, 599K)

Te, Olo, czujesz?

patrzcie polaki sie biją

Attached: 1545939606042.jpg (480x315, 39K)

Ale mnie głowa boli i mi niedobrze

mlp się kończy. mam nadzieję, że ich fandom nie przeniesie się na oglądanie anime

Attached: 1546403699659.jpg (1080x1331, 973K)

>tug 2011 nie wróci
ehhh ile ja trzepałem do humanized wtedy
teraz praktycznie nic już nie wychodzi bo artyści albo zmienili sobie bajeczki albo umarli

mam nadzieję, że wszyscy koniojebcy zdechną

oslo
na serio się kończy? co się działo w ostatnich 5 sezonach bo nie oglądałem

jak waliłem tylko do humanized amazon MLP to jestem kucojebcom czy nie

ja też nie. 7 lat temu obejrzałem jeden odcinek i nie byłem fanem ale i tak jakoś mi smutno z tego powodu, że już tego gówna nie będzie

O jaki fajny obrazek schronił dla siebie! Bo pod tymi sztandarami z orłem białym w koronie no można pójść do walki aż do końca! Taka edycja mnie bardzo podoba od całego serca.

I na to mam czas na codzienny przypominasz:
>Panie Boże Wszechmogący,
>daj nam siłę i moc wytrwania
>w walce o Polskę,
>której poświęcamy nasze życie.
>
>Niech z krwi niewinnie przelanej braci naszych,
>pomordowanych w lochach gestapo i czeki,
>niech z łez naszych matek i sióstr,
>wyrzuconych z odwiecznych swych siedzib,
>niech z mogił żołnierzy naszych,
>poległych na polach całego świata,
>powstanie Wielka Polska.
>
>
>O Mario, Królowo Korony Polskiej,
>błogosław naszej pracy i naszemu orężowi.
>O spraw miłościwa Pani,
>patronko naszych rycerzy,
>by wkrótce u stóp Jasnej Góry i Ostrej Bramy
>zatrzepotały polskie sztandary z Orłem Białym
>i Twym wizerunkiem. Amen.

jak dostać pracę w finlandii?

Attached: 1543822878306.png (1000x1250, 613K)

najpierw musisz miec karte polaka potem idziesz na samolot to finlandii i mowisz ze chcesz prace i ci daja pozdrawiam

ale nie muwie po finlancku

pisz patriotyczne posty w /polsce/ aż ci konsulat da obywatelstwo

>schronił
zachowałem/zapisałem
> dla siebie
sobie

moja twarz gdy rusin w konsulacie zacznie napierdalać jakieś wierszyki o polsce i wojnie i pomyslą że jest jakimś chorym psychicznie larperem i nie dostanie karty

>zamów paczke zza terenu UE
>wyślą bez twojej wiedzy DHLem
>DHL no siema, korporacyjna biurokracja jebanych zombi-mózgów
>bo my tam takie mamy procedury c'nie i wymagamy jakichś dokumentów na kiju, o które nawet nie wiadomo czy urząd celny daje jebanie, już na pewno przy paczkach o małej wartości, no, ale my nadgorliwi i takie mamy procedury c'nie?
>chuj w to czy paczka dla klienta indywidaulnego warta niecałe 500 cebulaków czy dla podmiotu przemysłowego za 50 tysięcy
>takie procedury, takie korpo warunki c'nie?
>tutaj nie ma, że można rozmawiać jak z ludźmi, bo tutaj ludzie nie pracują tylko korpo szczury zombi-mózgi, pan każe sługa wykonuje polecenia i elo
>zamiast ONI do IMPORTERA do którego, swoją drogą, mają pełne info kontaktowe, że mają tam jakieś swoje gówno procedury korporacyjne i im więcej szczegółów i dokumentacji potrzeba to oni walą do CIEBIE z tym
>to TY masz IM dostarczyć, kurwa XD
>KLIENT, który PŁACI za to, żeby oni zapierdalali i dostarczyli ci paczkę w zębach
>a jak się przeciągnie to ci dojebią kary za magazynowanie XD
>jak nie dostarczysz to paczkę wypierdolą z powrotem do nadawcy XD

no kurwa jebać tą spółkę i ich metody jeżeli oni tak mają w moich imieniu rozstrzygać sprawy deklaracji celnej to dosłownie ich w dupe pierdole.
Dzwonie wczoraj, pytam w czym problem
>no bo mamy za mało informacji
ale to co z urzędu celnego odmówili akceptacji tej paczki?
>paczka jeszcze nie była zdana do odprawy
to skąd wiecie, że z tą fakturą, którą dostarczył sprzedawca ona nie przejdzie?
>nie wiemy, dla protokołu naszej agencji to jest za mało szczegółów i w takim wypadku nie możemy dostarczyć przesyłki, bo nie przejdzie ona przez granicę
MORDO KURWA proszę cię nie podnoś ciśnienia człowiekowi, przecież wy nie jesteście urzędem celnym, żeby takie decyzje podejmować
>ale takie mamy procedury XD

gówno nie firma, żeby płacący się musiał pierdolić, no przecież kurwa

Attached: 1204203200.jpg (333x499, 15K)

bylo zakop kurwa co to jest forum obslugi klienta dhl ze codziennie bedziesz posty napierdalal o tym
chuj nas twoja paczka zjebie

>plany
ty normiku dynamiczny ty

>zamów żone z tajlandii
>wysyłają ją DHLem
>nie przeszła odprawy celnej
PIERDOLE DHL KURWY JEBANE

>normalny człowiek
>rzecz sie dzieje po czym zostaje załatwiona i żyje dalej
>spierdolina
>jak już jedna rzecz sie stanie to będzie pierdolił o tym tygodniami bo nic innego ciekawego nie dzieje sie w jego życiu

Lewy dolny fragment niszczy obrazeczek

No Karta Polaka to jest jeszcze nie wszystkie co należy, bo w ciągu czasu trzeba jak najszybciej dostać polskie obywatelstwo. Powdrawiam.

Ale trzeba brać pod uwagę że obywatelstwo może dostać tylko ten człowiek jaki całym sercem kocha swojego kraja. Bo w innym razie to będzie trochę nie uczciwe. A my Polacy wszyscy jesteśmy szczerzy uczciwi ludzie.

Attached: Screenshot_2019-09-21-13-33-13.png (1440x2560, 1.31M)

baza i sul

na obywatelstwo trzeba w chuj dlugo czekac

wypierdalaj

>A my Polacy wszyscy jesteśmy szczerzy uczciwi ludzie
>my Polacy
szto?

Attached: 1565373096330.jpg (600x600, 174K)

każdy może być polakiem rasisto

a czy w takim wypadku ja mogę być niemcem?

musisz być murzynem albo arabem

>user chodź, jedziemy do galerii kupić ci jakieś normalne ubrania

Attached: zara.jpg (828x1770, 198K)

ty rasisto...

Attached: 1538763802854.jpg (1600x900, 217K)

na podstawie Karty Polaka otrzymujesz pobyt a potem przez rok można otrzymać się obywatelstwo no tak napisane...

Bez Karty Polaka otrzymujesz pobyt tylko po 5 latach w Polsce a z tym dokumentem można otrzymać stały pobyt w ciągu pół roku. A pobyt stały to jeden krok do obywatelstwa: przeczytaj informacje na obrazku to wygląda niezbyt ciężko

Attached: Screenshot_2019-09-21-13-41-08.png (2560x1440, 875K)

gdzie planujesz zamieszkać w polsce i co będziesz robił zanim wypierdolisz do finlandii?

>na podstawie Karty Polaka otrzymujesz pobyt a potem przez rok można otrzymać się obywatelstwo no tak napisane...
chuja. To minimalne okresy. Juz nie wspomne o tescie jezykowym. Juz po zlozeniu wniosku czekasz pewnie z rok na rozpatrzenie.

wstałem i mam zły humor, lepiej mnie dzisiaj nie wkurwiajcie polaki

>my Polacy wszyscy jesteśmy szczerzy uczciwi ludzie.

nikt tak cie nie wyrucha jak drugi polak

Kto spotkał innego polaka za granicą ten w cyrku się nie śmieje

youtube.com/watch?v=0JZxWatqvN8
youtube.com/watch?v=0JZxWatqvN8
youtube.com/watch?v=0JZxWatqvN8
youtube.com/watch?v=0JZxWatqvN8

no twoje anonimowe forum obrazkowe o przesyłce paczek z krajów dalekowschodnich kanałem dostawczym w postaci firmy DHL

piszę o tym, bo się jeszcze akcja nie skończyła i to mnie właśnie rozpierdala, kurwa sam łbie widzisz ile czasu i jebania. sam koszt przesyłki kurwa 150 cebulaków. za 150 cebulaków oni taki kibel robią, przecież to jest popierdolone.

najebią ci jakieś stawki dodatkowe dosłownie z dupy, bo oni tak robią, w momencie kiedy normalnie szanse na to, że sam urząd coś doliczy, szczególnie przy takich paczkach, są względnie minimalne i wyrywkowo się zdarzają.

no to jebać taki układ, po prostu.

to załóż se bloga na wykopie, chuj mnie to

po tytule obstawiam, że jej jakiś kitaj forme zalał.
po obrazku widząc ten tusz na jej ramieniu chce mi się rzygać.
oglądać nie będę więc mam w sumie wyjebane

oslo
spierdalaj weronika

>nigdy nie będziesz dwarfem mieszkającym w fortecy wzniesionej pod ziemią
ehhh

Istnieje jeszcze jedena opcja ależ o tym nie chciał by pisać do tej pory jak otrzymam kartę Polaka.
>gdzie planujesz zamieszkać w polsce i co będziesz robił
Oszczędził trochę pieniądze żeby wynajmować jakiś pokój lub mieszkanie, obecnie już mam te pieniądze. Nie chciał by dokładnie pisać ile to jest ale tego będzie dość. Chciałbym znaleźć dla sobie jakąkolwiek pracy to niezbyt ważne dla mnie jakom to będzie. Ale chciał by oczywiście pracować w swem zawodzie ale jeśli nie mogę znaleźć pracy jako elektryk mogę pracować w innym zawodzie.

Województwo jeszcze nie wybrałem. poznan.uw.gov.pl/faq-pobyt/faq-swiadczenia-pieniezne-dla-posiadaczy-karty-polaka

Na przykład mi bardzo podoba Poznań ale to jest dość drogie miasto.
>zanim wypierdolisz do finlandii?
Zależy od tego jaką naprawdę jest Polska...

Pierwotnie pomyślałem o tym że pracować całe swoje życie za 350-400$ to nie jest najlepszy pomysł. Lepiej już pojechać do jakiegoś bogatego kraju tam po zapierdalać na chujowej pracy 5-10 lat.

A potem mieć emeryturę z tego powodu że można będzie kupić osobie w kraju mieszkanie i wynajmować jego. Po co w ogóle pracować całe swoje życie za 350-400$ jeśli można siedzieć spokojnie sobie na dupie i neetować za 200-300$?

nawet bym nie wiedział jak, a mnie chuj to że ciebie chuj to sobie będę pisał co będę chciał nie chcesz to nie czytaj.

jebać DHL

>Po co w ogóle pracować całe swoje życie za 350-400$
mądrze, sam wkrótce stąd wypierdole więc cię rozumiem

Attached: 1548325889091.jpg (850x1200, 233K)

>Juz nie wspomne o tescie jezykowym.
Test językowy to po prostu oznaza mieć sertyficat językowy na poziomie B1 otrzymany w Warszawie. Jedna Probe egzaminu kosztuje około 150€. Jeśli normalne przygotować się to raczej zdasz.

zarabiam 800 euro netto miesięcznie
opinie?

Mój wujek pracował 15 lat we Francji, robił tartak tutaj w domu, nakupił różnych maszyn: koparki itp. Miał iść na francuską emeryturkę w lutym 2020. Umarł na zawał 2 miesiące temu w robocie.

to jak się pracuje za granicą to się dostaje ichniejszą emeryturę? czy trzeba mieć obywatelstwo?